Náš servis

Nabízíme finanční řešení šité na míru. »Servis pro nás znamená být nablízku, kdykoli potřebujete.«

»Život nelze plánovat – flexibilní řešení ano«

My, jako váš osobní partner pro finance, vás chceme individuálně doprovázet na cestě k velkým i malým cílům. Nabízíme řešení šité na míru. Ať už jde o dotazy, problémy, nebo kritiku: jsme tady pro vás. Nejlépe se vašim záležitostem můžeme věnovat v osobním rozhovoru . Tak můžeme vaši situaci nejlépe pochopit a nabídnout vám ty nejlepší možné varianty individuálních řešení.

Váš tým OVB vám bude stát po boku celou cestu k vašim finančním cílům a přáním. Aby vám mohl nabídnout komplexní řešení , váš finanční poradce ve spolupráci se svým místním týmem, zaměstnanci centrály, analytickým oddělením a našimi prémiovými partnery pracuje jako tým.

Finanční poradce

Ve vašem okolí

 • Týmy finančních poradců
 • Vaše cíle
 • Osobní poradenství
 • Přizpůsobené strategie
 • Řešení

Centrála OVB

Praha 4 – Chodov

 • Řízení
 • Administrativa
 • Obecné informace
 • Logistika
 • Technická řešení
 • Analytické centrum - Brno

Najděte finančního poradce ve svém okolí

Váš nejbližší osobní poradce je vám rychle a flexibilně k dispozici. Některý ze 2 500 licencovaných poradců (vázaných zástupců) je určitě nablízku. Prostřednictvím našeho on-line vyhledávání snadno zjistíte, kdo je vám nejblíže a kdo vám bude nejlépe vyhovovat. Podle poštovního směrovacího čísla najdete nejbližší kontaktní osobu a můžete si sjednat osobní schůzku. Nebo nám napište na centrálu a my vás s nejbližším poradcem propojíme.

Abychom vám mohli ideálně pomáhat, je vám k dispozici nejen váš finanční poradce, ale také jeho lokální tým a analytické oddělení centrály. Kolegové v týmu s různými úrovněmi zkušeností a se znalostí z různých prostředí pro vás společně připraví optimální řešení.

Váš poradce se může vašim záležitostem podrobně věnovat kdykoli osobně nebo na telefonu.

Nejsnazší setkání je v pohodlí jeho osobní kanceláře.

Budete-li si to přát, můžete jej k rozhovoru přivítat u vás.

Domluvte si schůzku na neutrálním místě, kde se cítíte dobře, třeba v kavárně.

Najděte si svého osobního poradce!

Podpoříme vás s nadšením a velkou mírou empatie, abyste mohli uskutečnit své sny. Naši poradci vám jsou k dispozici kdykoli a kdekoli: Ať už v jedné z našich mnoha kanceláří OVB, u vás doma nebo ve vaší oblíbené kavárně. Vaše požadavky v oblasti financí, pojištění a zabezpečení jsou vždy naší nejvyšší prioritou.

Centrála v Praze

Za vaším finančním poradcem a jeho místním týmem stojí páteř celé společnosti: centrála. Kromě podpory našich poradců včetně vzdělávání a komplexní administrativy se stará především o výběr našich prémiových partnerů. Pečlivý výběr produktů a partnerů vám garantuje prvotřídní nabídky, které odpovídají našim prémiovým nárokům. Stejně jako váš finanční poradce je i centrála vždy otevřena vašim dotazům, podnětům nebo záležitostem. Je tady pro vás také tehdy, pokud byste někdy nemohli kontaktovat svého poradce osobně. Stačí nás oslovit prostřednictvím e-mailu nebo našeho telefonu.

Kontaktujte nás

Prostřednictvím telefonického rozhovoru můžete kontaktovat naše kolegyně a kolegy, kteří jsou zde pro všechny vaše záležitosti.

Jsme tady pro vás na telefonu: 241 094 110-1