Kdo je připraven, není překvapen

»Neštěstí nechodí jen po horách, ale chodí i po lidech. Jak se připravit na to, abychom nepřišli o příjmy, když nás potká nějaká nemoc či nehoda?«

Pro udržení životní úrovně

Nemůžeme vás ochránit před úrazem, nemocí nebo ztrátou práce. Můžeme ale zajistit, abyste i v těchto situacích měli dostatek finančních prostředků pro normální fungování vaší rodiny a v neposlední řadě dostatek financí na splácení případných hypoték a jiných úvěrů.

Mnoho lidí má špatně nastavenou pojistku – buď platí zbytečně moc, nebo nemají dostatečně pokrytá rizika. A s tímto jsme schopni vám pomoci!

»Bylo mi 21 let a myslel jsem, že jsem nesmrtelný«

Přesně takto jsem tehdy vnímal svět. S partnerkou, dnes už manželkou, jsme rekonstruovali dům, řešili jsme hypotéku a náš finanční poradce nám doporučil – pro všechny případy – rizikové životní pojištění. Říkal jsem si, že se mi přeci nemůže nic stát, ale pan Vrána mě naštěstí přesvědčil. Stačilo pak jedno kousnutí od hmyzu, borelióza a několik měsíců po nemocnicích. Kdo ví, jak by to bez pojistky dopadlo, protože jsme ještě očekávali narození potomka.

Aleš Bartoň, 26 let

»Člověk nesmí zapomínat na rizika.«

Většina lidí si myslí, že invalidita vzniká jen díky úrazům, ale není to pravda. 95 % všech případů invalidity, stejně jako u Aleše Bartoně, vzniká kvůli nemoci. Rizika jsou všude kolem nás a je potřeba na ně být připraven. Díky správně nastavenému rizikovému životnímu pojištění se nám povedlo zajistit klienty před fatálním výpadkem příjmů, který by je mohl potkat. Jak se říká, kdo je připraven, není překvapen. A my jsme naštěstí připraveni byli.

Jiří Vrána, finační poradce

»Klientem za pět minut dvanáct«

Spolupráci s paní Koudelkovou jsem zpočátku odmítal, finančního poradce jsem měl a myslel jsem, že mám vše vyřešeno. Ale opak byl pravdou. Veškeré krytí rizik jsme s paní Koudelkovou nastavili tak, aby se mi v případě krátkodobého výpadku příjmu měsíční příjem dorovnal na původní úroveň. A v případě většího průšvihu, aby se splatila hypotéka. Ještě že tak. Jednou jsem se vracel z práce pozdě domů, na silnici bylo náledí a pak jen… velká rána, blikající světla sanitky a rychlá cesta do nemocnice. Bez včasného zásahu paní Koudelkové bych pravděpodobně nezvládl dostavit dům a dostal bych se do prekérní životní i finanční situace.

Stanislav Kandl, 46 let

»Rizikové životní pojištění je základ.«

Příběh Aleše Bartoně není ojedinělý, může potkat kohokoli z nás. I proto u nás v OVB dbáme na důkladnou analýzu přání a potřeb jednotlivých klientů a vždy se snažíme, aby v případě jakékoli události měli zajištěné základní příjmy a pokryty výdaje. 

Jiří Vrána, finanční poradce

Analytický rozhovor

Během tohoto pohovoru máte možnost se lépe se svým finančním poradcem poznat a probrat svá přání a cíle. Sami se rozhodnete, zdali to bude první krok k fundovanému zabezpečení na stáří. Zeptejte se svého poradce na všechno, co chcete vědět.

»Je potřeba myslet dopředu.«

Spousta lidí si je vědoma určitého rizika úrazů, ale kolikrát mě odbydou slovy, že si přeci dávají pozor. I my sami říkáme klientům, že invalidita častěji vzniká z důvodu nemoci, ale samozřejmě ne ve všech případech. A tak je potřeba myslet dopředu. A i z toho důvodu mít nastaveno dostatečné pojistné plnění a potřebná rizika.

Jana Koudelková, finanční poradkyně

Zajištění příjmů – přehled

Známe sazby různých pojišťoven i výluky, které do pojištění začleňují. Díky tomu snadno vybereme vhodné pojištění právě pro vás.

Věděli jste, že:

  • U rizikového životního pojištění nenajdete spořicí ani investiční část
  • Můžete si sjednat buď rizikové pojištění s pevnou, nebo s klesající pojistnou částkou
  • Pojištění s klesající pojistnou částkou se hodí hlavně při splácení úvěrů či hypotéky

Premium Select – naši silní partneři pro vaše finanční bezpečí

Na evropském trhu existuje mnoho poskytovatelů finančních a pojišťovacích produktů. My se soustředíme na silné partnery a vyjednáváme s nimi ty nejlepší podmínky. Naši finanční poradci vám z tohoto výběru nabídnou ty nejlepší produkty. Zjistěte, kdo jsou naši partneři a jaké silné stránky přinášejí pro vaše finanční a pojišťovací produkty.

Více

 

Individuální řešení

V poradenském rozhovoru vysvětlujeme vhodné finanční řešení, šité na míru individuálním potřebám každého klienta. K tomu vybíráme jen produkty prvotřídních partnerů.

Servisní rozhovor

Při komplexním servisním rozhovoru se svým finančním poradcem proberete svou životní situaci. Každou významnější změnu pak spolu můžete naplánovat a nadále tak optimalizovat vaše zabezpečení.