Naše poradenství

V našem finančním poradenství nenecháváme nic náhodě: Kombinací systematického přístupu a empatie docházíme vždy k nejlepšímu výsledku pro naše klienty.

Člověk místo stroje – výhody osobního poradenství

Samozřejmě bychom vám dnes mohli poskytovat poradenství také prostřednictvím počítače – ale to nechceme. Protože s bity a bajty sice můžeme analyzovat čísla a propočítávat pravděpodobnosti, ale nepochopíme, co cítíte, po čem toužíte nebo o čem sníte.

Když jde o vaši finanční budoucnost, neexistuje alternativa k osobnímu poradenství. Naši finanční odborníci jsou vám kdykoli po boku jako pomocníci v životě a při hledání a nalézání řešení. Ať už ve vaší oblíbené kavárně, u vás doma, nebo v kanceláři OVB.

Poskytujeme poradenství systematicky.

V analytickém rozhovoru si naši poradci udělají dostatek času, aby své klienty poznali: Jaká je jejich finanční situace? Mají již nějaké plány do budoucna? Jaké mají přání a cíle? V poradenském rozhovoru vysvětlujeme vhodné finanční řešení, šité na míru individuálním potřebám každého klienta. K tomu vybíráme jen produkty spolehlivých a finančně silných partnerů. Naše poradenství je trvale udržitelné. K průběžnému přizpůsobování finančního plánování našich klientů jejich aktuálním životním okolnostem slouží naše pravidelné servisní rozhovory.

 

V týmu k řešení

Víc hlav ví víc než jedna. Proto naši poradci nepracují sami. Čerpají z informací Analytického centra OVB, které poskytuje informace o aktuálních produktech a datech z trhu. Výsledky prvního rozhovoru s klientem bývají projednány v lokálním týmu. Fundované znalosti jednotlivých poradců, odborníků se tak mohou propojit, aby pro vás poradci nalezli nikoli to nejjednodušší, ale to nejlepší řešení. To, co vám pak v rámci poradenského rozhovoru představí, proto není výsledkem jednotlivce, ale vždy výrazem nashromážděných finančních znalostí celého týmu OVB.

Najděte si svého osobního poradce!

Podpoříme vás s nadšením a velkou mírou empatie, abyste mohli uskutečnit své sny. Naši poradci vám jsou k dispozici kdykoli a kdekoli: Ať už v jedné z našich mnoha kanceláří OVB, u vás doma nebo ve vaší oblíbené kavárně. Vaše požadavky v oblasti financí, pojištění a zabezpečení jsou vždy naší nejvyšší prioritou.