Bohatší díky správnému rozhodnutí

»Každý máme nějaký sen. Jeden chce cestovat, druhá chce velkou rodinu a třetí chce úspěšně podnikat. Jedno máme ale všichni společné. Chceme spokojený život bez závažnějších starostí a být finančně zajištěný.«

Systematické zhodnocování a ochrana majetku

My v OVB vám pomáháme dlouhodobě zhodnocovat finanční prostředky a budovat majetek, díky kterému můžete být ve vyšším věku finančně soběstační. Rozhodování o finančních záležitostech musí být pravidelné a zároveň musí být reakcí na měnící se potřeby a životní situace. O získaný majetek je potřeba se starat a zajistit jeho systematické zhodnocování a ochranu. Zejména pomocí rozložení rizika s cílem zajištění rozumné návratnosti investice.

»Jiný úhel pohledu«

Manželé Tomečkovi před časem uvažovali o pořízení většího bydlení. A logicky uvažovali o tom, že stávající byt musí nejdřív prodat, aby si mohli dovolit větší. Mě naopak jako ideální řešení přišlo, že by si klienti svou první nemovitost nechali a společně bychom refinancovali hypotéku. Tím pádem by si mohli nechat původní nemovitost, ve které by zatím bydleli a zároveň by vyřešili i nákup nového domu.
Dominik Barák, oblastní vedoucí OVB

»Investice dle vašich požadavků«

At´už jste konzervativnější investor, nebo jste ochoten přijmout vyšší riziko s šancí na vyšší výnos nabídneme vám podílové fondy podle vašich požadavků. Samozřejmostí našeho přístupu je diverzifikace rizik a uvažování o financích v různých časových horizontech a kombinace různých finančních produktů.

»Finanční sebevědomí«

Měla jsem svou hypotéku na byt, ale i přesto mi zbývaly měsíčně nějaké prostředky a přemýšlela jsem, že bych je nějakým způsobem investovala. Ale trvalo mi poměrně dlouho se rozhoupat a udělat první krok. S pomocí pana Kučery, finančního poradce OVB, jsem postupně získala potřebné finanční sebevědomí, abych se k tomuto kroku v podobě investice odhodlala. Když se na to koukám s odstupem času, tak si své rozhodnutí nemůžu vynachválit. Prakticky doteď nemůžu uvěřit, že právě mě, která k financím přistupovala s obavou, se povedlo pořídit si investiční nemovitost.

Markéta Čermáková, klientka OVB

»Efektivní řešení na míru«

Díky panu Barákovi a jeho přemýšlení v dlouhodobém horizontu a znalosti možností trhu, máme vyřešené hned tři věci. Bydlíme ve větším bytě, což jsme potřebovali, máme investiční nemovitost, která se nám díky nájemníkovi sama splácí, a hlavně máme i do budoucna vyřešené bydlení pro našeho syna.

Lucie Tomečková, klientka OVB

»Finanční poradce je takovým lékařem pro rodinné finance.«

V naší praxi často používáme přirovnání, že finanční poradce je takovým lékařem pro rodinné finance. Ale v souvislosti s paní Čermákovou si to dovolím pozměnit: jsme spíš finanční psychologové. Prací finančního poradce je zvyšovat klientovi nejen finanční gramotnost, ale také finanční sebevědomí a pomáhat mu nastavit si hlavu tak, aby se mohl správně rozhodovat a být díky tomu bohatší.

Alexandr Kučera, oblastní vedoucí OVB

Investice podle vašich požadavků

Investovat se dá nejen do nemovitostí. Existují samozřejmě akcie, dluhopisy či kryptoměny. My, s ohledem na poměr rizika a potenciálního výnosu doporučujeme podílové fondy. Zejména pak proto, že:

  • Otevřené podílové fondy můžete rozdělit podle obsahu, investiční strategie, cílové skupiny investorů nebo způsobu řízení.
  • Díky investici do otevřených podílových fondů získáte podíl i na cenných papírech, ke kterým byste se jako samostatný investor nedostal.
  • O investicích rozhoduje spousta analytiků a manažerů, kteří mají mnohem víc informací, než může získat samostatný investor.

Premium Select – naši silní partneři pro vaše finanční bezpečí

Na evropském trhu existuje mnoho poskytovatelů finančních a pojišťovacích produktů. My se soustředíme na silné partnery a vyjednáváme s nimi ty nejlepší podmínky. Naši finanční poradci vám z tohoto výběru nabídnou ty nejlepší produkty. Zjistěte, kdo jsou naši partneři a jaké silné stránky přinášejí pro vaše finanční a pojišťovací produkty.

Více