OVB Česká republika

»Mé cíle a touhy jsou na dosah – díky OVB.«

OVB: Individuální a komplexní poradenství

Finanční plán, investice, hypotéky a pojištění nejen na stáří. To jsou otázky, které výrazně ovlivňují náš život. Jen málo lidí ale zná ty správné odpovědi. Komplexní trh nabízí spoustu možností v podobě nespočtu produktů. O to důležitější je mít po boku odborníka, který vám ke správným rozhodnutím pomůže. Od toho jsme tu my, poradci z OVB.

1.500.000

více než 1.500.000 klientů

4.000.000

více než 4.000.000 sjednaných smluv 

16

působí v 16 zemích Evropy

100

více než 100 silných produktových partnerů v Evropě

»Nejlepší poradenství je odborné i plné nadšení.«

U OVB se setkáte s motivovanými a vysoce kvalifikovanými finančními poradci, kteří vždy najdou smysluplná řešení. Průběh komplexního poradenství se odvíjí na třech stupních, jejichž výsledkem jsou jednoduchá a transparentní řešení na míru konkrétního klienta. V produktové oblasti spolupracujeme pouze s renomovanými partnery, kteří poskytují vysoce kvalitní finanční produkty.

Co máme na mysli pod pojmem »systematický přístup v poradenství«.

Naše poradenství vždy začne důkladným osobním rozhovorem, ve kterém se vzájemně poznáme. Společně zanalyzujeme vaši aktuální finanční situaci, projdeme plány do budoucnosti a prodiskutujeme vaše cíle a přání.

Následující konzultace vám pak představí vhodná finanční řešení, šitá na míru přesně vašim individuálním přáním a potřebám. K tomu volíme pouze vysoce kvalitní produkty od našich renomovaných partnerů.

Abychom mohli vaše finanční plány přizpůsobovat konkrétním životním situacím, nabízíme pravidelné rozhovory. Jednoduše nám řeknete, co je ve vašem životě nového, a my se postaráme o zbytek.

 

Naši silní a renomovaní produktoví partneři

Poskytovatelů finančních a pojišťovacích produktů je mnoho. Abychom vám zaručili jen prvotřídní produkty, provádíme výběr našich partnerů, tzv. Premium Select Strategy. Do vašich rukou se tak dostanou jen ti nejlepší z nejprestižnějších finančních institucí: bank, pojišťoven, investičních společností, penzijních fondů a stavebních spořitelen.

Vice

 

»Ovládáme své řemeslo.«

Děláme svou práci dobře. Díky tomu jsme na českém trhu již čtvrt století úspěšní a naše zkušenosti jsou pro vás jako naše klienty přínosem. Na základě zkušeností víme přesně, co potřebujete, a jak vám můžeme co nejúčinněji pomoci.