Naše řešení

Život je plný překvapení a vše je často jinak, než jste plánovali. Abyste se mohli na svou budoucnost těšit, jsme tady my, OVB.

Pro budoucnost bez starostí

Chceme, abyste byli spokojení. Proto vám v OVB nabízíme pouze strategie šité na míru vašim individuálním potřebám. Univerzální nabídky nefungují! Společně s vámi dosáhneme všeho, co si jen představíte. Existuje mnoho témat, na kterých můžeme společně pracovat a poté dosáhnout vašich cílů. Tři z nich jsou: zabezpečení na stáří, pojištění vašeho zdraví a osobní finanční plán.

Vaše zabezpečení na stáří

Bezstarostný odchod do důchodu – se správným zabezpečením na stáří.

Lidé jsou různí a nabídka produktů penzijního zabezpečení tomu odpovídá. Společně s naším finančním poradcem pro vás najdeme vhodné řešení, ušité na míru vašim potřebám.

Vaše zdraví

Zůstat zdravý a užívat si života v klidu a pohodě.

Ukážeme vám základní pilíře zdravotní péče a možnosti vašeho osobního dodatečného zabezpečení.

Osobní finanční plán – přání a cíle

Sen o vlastní chalupě nebo jiné velké sny?

Přestože je svět sám dost složitý, je možné v něm dosahovat svých přání a snů. Jsme na vaší straně jako osobní konzultanti a experti na jejich dosažení.

Pro udržení životní úrovně

Neštěstí nechodí jen po horách, ale chodí i po lidech. Jak se připravit na to, abychom nepřišli o příjmy, když nás potká nějaká nemoc či nehoda?

Ukážeme vám cestu

Pokud jste již někdy plánovali svou finanční budoucnost, víte, že existuje spousta nabídek a možností. Ale jak poznat tu správnou? My vás dovedeme až k tomu nejlepšímu rozhodnutí.

»Osobní a individuální poradenství.«

Univerzální řešení u nás nemají místo. Naši poradci se zaměří na vaše osobní potřeby a připraví vám finanční řešení na míru. Klíčem k našemu úspěchu je ten správný mix empatie a systematického přístupu k financím.

Více informací