Troufáte si na kariéru finančního poradce? Odstartujte svou budoucnost v OVB.

Jsme jednou z předních poradenských společností v oblasti finančních služeb v Evropě a naším cílem je osobní a dlouhodobá podpora našich klientů v oblasti rodinných financí, zabezpečení a pojištění. Zakládáme si na individuálním přístupu. Nejsme pouze poskytovatelem služeb, ale osobním partnerem, který je kdykoli k dispozici. Díky empatickému přístupu, zkušenostem a odborným znalostem významně pomáháme našim klientům k dosažení jejich osobních cílů, potřeb a přání.

1.000.000

více než 1.000.000 klientů

4.000.000

více než 4.000.000 sjednaných smluv

15

působí v 15 zemích Evropy

100

více než 100 silných produktových partnerů v Evropě

Pracujeme týmově

Poskytujeme poradenství na individuální úrovni. Vždy klademe důraz na řešení a jasné pochopení potřeb a vysvětlení navrhovaných řešení klientovi. Tedy vždy v dialogu s klientem. Naše poradenství je založeno na kvalitní výměně informací, ať už mezi analytickým centrem, které poskytuje aktuální data o produktech a finančním trhu, nebo mezi kolegy v týmu. Společné kanceláře usnadňují komunikaci a umožňují flexibilní spolupráci na místě. Lokální týmy finančních poradců si vzájemně napomáhají k optimálním výkonům. To je výhoda jak pro naše poradce, tak i pro klienty.

Radíme srdcem a rozumem

Naši finanční poradci jsou k dispozici svým klientům dlouhodobě a flexibilně. Rozumí jejich potřebám, mají odpovědi na jejich otázky a nabízejí jim to, co je pro ně vhodné. Jsme dobří, protože naši poradci pracují s nadšením a milují svou práci. U nás pracují pouze lidé, kteří rozumí všem oblastem financí a zároveň přistupují ke svým klientům s empatií a s pochopením. Výsledkem je důvěryhodné a dlouhodobé partnerství výhodné jak pro klienty, tak i pro poradce.

Co vám nabízí práce finančního poradce OVB?

Flexibilita, smysluplná práce pro druhé, neustálý osobní rozvoj, profesionální vedení a možnost kariérního růstu – to jsou klíčové benefity, díky nimž je činnost v OVB tak výjimečná. Jenom vaše nasazení rozhoduje o tom, jak daleko se u nás dostanete. Pokud vás už nebaví monotónní pracovní dny a chcete spolupracovat s kompetentními a milými kolegy, pak jste u nás na správné adrese.

Vaše výhody práce v OVB

 

Osobní informace
Vzdělání

Tento souhlas můžete odvolat kdykoliv s účinkem do budoucnosti odesláním e-mailu na adresu osobni.udaje@ovb.cz.

Vyplněním tohoto formuláře a jeho odesláním udílíte souhlas společnosti OVB Allfinanz, a.s., IČO: 48040410, se sídlem Praha 4 - Chodov, V Parku 2343/24, PSČ 14800, vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn.: B 9697., se zpracováním Vašich výše uvedených osobních údajů a případně dalších osobních údajů, které nám sdělíte v rámci vzájemné komunikace, a to pro možnost Vašeho kontaktování a pro marketingové účely. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů naleznete na https://www.ovb.cz/servis/ochrana-osobnich-udaju.html.