»Být zdravý a zůstat zdravý – pojištění vás jistí.«

Chránit si svoje zdraví by mělo být na prvním místě. Každý člověk je ale jiný. Jak zjistit, která strategie pojištění je pro vás ta pravá?

Ochrana zdraví je alfa a omega

Zdraví je v životě to nejdůležitější. Kdo je nemocný, nemůže žít na sto procent a v horších případech přijde i o práci. Pojištění vlastního zdraví je proto základem pro všechny ostatní plány – profesní i soukromé. Proto je výběr správného pojištění pro případ nemoci klíčový.

Konečně, každý by se chtěl rychle zase postavit na nohy. Možností, jak toho dosáhnout, je hodně, ale ne každé řešení zabezpečení je pro vás to pravé. Samozřejmě vám OVB i zde pomůže udělat rozumná rozhodnutí.

»Miluji tanec a žiju zdravě. Chtěla bych, aby mi to vydrželo až do stáří a ještě jako aktivní babička žila naplno.«

Je mi 26 a miluji tanec. Dá se o mně říct, že žiju zdravě: Vyhledávám správnou výživu, ráda sportuji a celkově jsem se svým životem spokojená. Pocit spokojenosti je pro mě velmi důležitý, nejraději bych tak chtěla žít i ve stáří – a jako vitální babička i nadále žila naplno a tančila. Může ale přijít úraz nebo zranění, to bohužel není mezi tanečníky nic neobvyklého. Na to ale myslet nechcete, a to je chyba. Přes jednu kamarádku tanečnici jsem narazila na profil Kláry. Okomentovala jsem její FB příspěvek a obratem se mi sama ozvala...

Tereza K., Kolín

 

»Je hezké žít pro dnešek, ale člověk by přitom neměl zapomínat na zdraví.«

Viděla jsem Terezin profil a všimla si na první pohled, že její životní tempo je podobné mému v jejím věku. Je fajn život žít, ale na budoucnost bychom neměli zapomínat. Nabídla jsem jí, že spolu probereme její aktuální situaci a pomůžu jí tak lépe se zorientovat v pojišťovací džungli, i s navržením finančního plánu na míru. Abych ji přesvědčila, popsala jsem výhody, které sama využívám jako dobře zajištěná amatérská atletka a finanční poradkyně u OVB v jednom.

Klára S., finanční poradkyně

 

Analytický rozhovor

Během tohoto pohovoru máte možnost se lépe se svým finančním poradcem poznat a probrat svá přání a cíle. Sami se rozhodnete, zdali to bude první krok k fundovanému zabezpečení na stáří. Zeptejte se svého poradce na všechno, co chcete vědět.

»Veřejné zdravotní pojištění je základ, ale…«

V České republice máme to štěstí, že jsme pro případ nemoci a úrazu pojištěni veřejným zdravotním pojištěním. Člověk se tak nedostane do složité situace, kdy si musí návštěvu lékaře nebo pobyt v nemocnici platit sám.

Klára S., finanční poradkyně

 

Veřejné a soukromé zdravotní pojištění

Kromě veřejného zdravotního pojištění, které vzniká pro vymezený okruh osob ze zákona, můžete své zabezpečení rozšířit formou soukromého zdravotního pojištění. Do toho zahrnujeme i cestovní zdravotní pojištění – pojištění léčebných výloh při úrazu nebo nemoci v zahraničí.

Chcete-li vědět, který tarif soukromého zdravotního pojištění je pro vás nejvhodnější, rádi vám osobně a kompetentně poradíme. Sjednejte si nezávazný analytický rozhovor.

Veřejné zdravotní pojištěníSoukromé zdravotní pojištění

Stejná pojistná ochrana (standardní zabezpečení pro všechny):

  •  zaměstnanci
  •  osoby samostatně výdělečně činné
  •  osoby bez zdanitelných příjmů
  •  tzv. státní pojištěnci   

Pojištěnec má právo vybrat si jednu ze sedmi zdravotních pojišťoven.

Své základní zdravotní pojištění můžete vylepšit volbou soukromých pojištění zcela podle vašich potřeb. Možnosti jsou široké.
Může se jednat o pojištění denních dávek při pracovní neschopnosti, které doplňuje nebo nahrazuje dávky nemocenského ze systému sociálního zabezpečení, nebo o pojištění denních dávek při hospitalizaci, příp. pojištění vážných onemocnění a úhradu takové léčby.

Tak získáte individuální zdravotní zabezpečení na míru, se kterým vás v životě nic nepřekvapí.

Premium Select – naši silní partneři pro vaše zabezpečení na stáří

Na evropském trhu existuje mnoho poskytovatelů finančních produktů. My z nich vybíráme silné partnery a vyjednáváme ty nejlepší podmínky. Naši finanční poradci vám z tohoto výběru nabídnou ty nejlepší produkty. Zjistěte, kdo jsou naši partneři a jaké výhody mohou přinést vašim finančním a pojišťovacím produktům.

Více

Individuální řešení

V poradenském rozhovoru vysvětlujeme vhodné finanční řešení, šité na míru individuálním potřebám každého klienta. K tomu vybíráme jen produkty prvotřídních partnerů.

»Na konci už moje poradkyně věděla, co je pro mě nejlepší.«

Řídím se heslem, že člověk míní, život mění! Seznámení s poradkyní Klárou je toho důkazem. Předmětem rozhovoru nebyly jen finance a čísla, veškeré informace jsem navíc dostala s sebou. Vše probíhalo v přátelské a milé atmosféře, rozhodnutí bylo jen v mých rukou. Chci si užít klidné bezstarostné stáří a teď jsem svému cíli rozhodně o pár kroků blíž.

Tereza K., Kolín

 

Servisní rozhovor – jaká je schůzka s finančním poradcem?

Během komplexního servisního rozhovoru se náš poradce seznámí s vaší současnou životní situací nebo změnami, které od poslední schůzky nastaly. Při každé plánované změně se můžete s poradcem kdykoli spojit a společně tak pracovat na další finanční optimalizaci a úpravě pojistné ochrany.