Vítejte v OVB.

Abyste u nás mohl začít pracovat jako finanční poradce, nemusíte zapadat do určité škatulky. Hledáme osobnosti s lidskými vlastnostmi a přístupem.

Odeslat žádost o spolupráci

»Naši klienti jsou různí. A přesně to očekáváme od našich finančních poradců.«

Není pro nás důležité, abyste předložili dokonalý životopis. Až při osobním setkání a spolupráci odhalíme váš skutečný potenciál. Nehledáme stroje, nýbrž lidi se srdcem a rozumem, kteří jsou nadšeni pro věc a jsou ochotni se učit. A proto jsou u nás zcela rozdílné možnosti zahájení spolupráce.

Nástup bez předchozích zkušeností jako legitimní kariérní cesta

Petr (19), maturita v kapse – a co teď?

»Letos jsem udělal maturitu a jsem rád, že to mám za sebou. Studium nebo nástavba po maturitě by znamenaly ještě více času, který bych musel věnovat teorii a tématům vzdáleným praxi.

Nic z toho nedávalo smysl. A tak jsem využil příležitosti a hned po škole nastoupil jako finanční poradce do OVB. S klienty a zkušenými kolegy jsem se hodně naučil a dosud pro mě všechno běží skvěle. V OVB toho mám ještě mnoho před sebou.«

»Mám i bez odborného vzdělání šanci v OVB?«

Nemusíte být finanční profesionál, abyste u nás mohl začít.

V rámci našeho průběžného vzdělávání pro finanční poradce se naučíte od základů vše, co pro svou budoucí práci potřebujete.

Hned od začátku sbíráte důležité zkušenosti ve svém týmu pod dohledem vašeho nadřízeného. „Training on the Job“ je u nás psáno velkým písmem.

Přesvědčivá šance

Znáte se a máte chuť se vydat novými cestami? Teď je ta pravá chvíle rozhodnout o své budoucnosti v roli finančního poradce OVB.

Zajímavá brigáda při studiu

Lenka (25)

»Dokončila jsem bakalářské studium ekonomie, ale již během studia jsem zjistila, že si nedovedu představit každodenní pracovní život bez přímého kontaktu s lidmi.«

Práce finanční poradkyně naplnila všechny mé nároky: Mohu využívat nejen své sociální kompetence a schopnost empatie, ale zároveň zůstanu věrná svému oboru. Navíc zde mám možnosti dalšího rozvoje a kariérního postupu.«

»Naplní OVB mé vysoké nároky?«

»Přicházíte-li hned po vysoké škole, nabízíme vám optimální prostředí, kde můžete v praxi využívat svých znalostí. Se správnou dávkou ctižádosti nejen rychle postoupíte ve své kariéře, ale můžete vést i vlastní tým.«

Jaké výhody máte v OVB?

Výborné možnosti kariérního růstu a zajímavá náplň pracovního dne jsou pouze dvěma z četných výhod práce, které vám jako finančnímu poradci OVB nabízí. Získejte více informací o nabízených příležitostech.