Advisor image OVB

Stanislav Dejl — Havlíčův Brod

Oblastní kancelář pro OVB Allfinanz, a.s.

Odbornou čínštinu ode mě neuslyšíte.

Nejdůležitější na dobrém poradenství je to, že rozumíte každému kroku. Proto vám podrobně vysvětlím, proč doporučuji určité finanční řešení a do jaké míry se toto řešení hodí právě pro vás a vaše individuální potřeby.

Navázat kontakt

Radím systematicky

Analýza, poradenství a servis – to jsou pilíře našich služeb. Začínáme analýzou, na kterou si vyhradím dostatek času, abych vás poznal: Jak vypadá vaše finanční situace? Máte plány do budoucna? Co si přejete, jaké jsou vaše cíle? Na základě toho následuje poradenství, během kterého vám představím řešení financí šité na míru vašim individuálním požadavkům. Kromě toho dochází k pravidelnému setkávání, aby bylo možno vaše finanční plány přizpůsobit vaším aktuálním životním podmínkám.

Chcete se profesně vydat jinou cestou? Začněte svou kariéru právě u nás!

Flexibilita, sebeurčení a naplňující práce, která má smysl a cíl – to je to, díky čemu je práce finančního poradce OVB tolik výjimečná.
Pouze vaše práce rozhoduje o tom, jak vysoko se u nás můžete dostat. Jestli už vás nebaví stereotypní pracovní den, chcete místo toho být samostatní a zároveň chcete pracovat s kompetentními a milými kolegy, pak jste tu správně.

Advisor image OVB

Stanislav Dejl

Oblastní kancelář pro OVB Allfinanz, a.s.

Horní 182
58001 Havlíčův Brod

Stanislav Dejl

Oblastní kancelář pro OVB Allfinanz, a.s.

Horní 182
58001 Havlíčův Brod

Kontaktujte OVB Havlíčův Brod


Navrhněte prosím termín osobního pohovoru.
 :