Chcete se profesně vydat jinou cestou? Začněte svou kariéru právě u nás!

Flexibilita, sebeurčení a naplňující práce, která má smysl a cíl – to je to, díky čemu je práce finančního poradce OVB tolik výjimečná.

Pouze vaše práce rozhoduje o tom, jak vysoko se u nás můžete dostat. Jestli už vás nebaví stereotypní pracovní den, chcete místo toho být samostatní a zároveň chcete pracovat s kompetentními a milými kolegy, pak jste tu správně.

Začněte kariéru finančního poradce OVB!

Ucházet se o práci právě teď

Jak vypadá práce u nás?

Pokud hledáte jistou práci, která nabízí sebeurčení, samostatnost a flexibilitu, jste u nás správně. Myslíme si, že člověk může vydat své maximum pouze tehdy, když naslouchá svému vlastnímu tempu.

Alfou a omegou je intenzivní týmová spolupráce. Jsme totiž pevně přesvědčeni, že nejlepších pracovních výsledků dosáhnete při úzké spolupráci se svými kolegy. Váš pracovní den u nás je čímkoliv jiným, jen ne stereotypní. Každý zákazník má zcela individuální požadavky a představy a požaduje od vás nové způsoby řešení. Jako poradce OVB jste pro své zákazníky partnerem a pomáháte jim nalézt správná finanční rozhodnutí a dosahovat jejich osobních cílů a přání.

Ucházet se o práci právě teď a využívat výhody této práce

Jaké možnosti nástupu nabízíme?

Abyste u nás mohli začít pracovat jako finanční poradce, nemusíte zapadat do předem stanoveného formátu. Hledáme totiž výrazné osobnosti bez stereotypních návyků.

Abyste u nás mohli nastoupit, nemusíte být profesionál v oblastí financí. Během školení finančního poradce se u nás naučíte vše, co budete pro svoji budoucí práci potřebovat. Optimální prostředí pro začátek nabízíme také absolventům univerzit, aby zde mohli v praxi aplikovat své teoretické znalosti. Nebo se pokoušíte vrátit do práce po dlouhé přestávce? Žádný problém! U nás se můžete flexibilně rozhodnout, kdy, kde a jak hodně chcete pracovat. Vítání jsou rovněž profesionálové z oblasti financí, kteří již nevidí možnosti rozvoje ve svém současném zaměstnání.

Začněte svou kariéru v OVB

Jak u nás vypadají možnosti rozvoje?

Nečinnost u nás nikdy nezažijete. Díky našemu kariérnímu plánu má každý stejné šance svého dalšího rozvoje.

V OVB projde každý poradce kvalifikovaným a vícestupňovým kariérním plánem, který umožňuje kontinuální postup. Dosažení dalšího kariérního stupně je vždy spojeno s teoretickým školením a vzděláváním a s praktickými zkušenostmi. Během pracovního dne je každý z našich poradců podporován svým týmem a svým vedoucím.

Ucházet se o práci právě teď a začít s osobním rozvojem

Jaké předpoklady by měli uchazeči mít?

Nezajímá nás váš životopis, ale kdo jste a kam směřujete. Pro dobrého poradce jsou rozhodující pouze mezilidské vztahy a charakterové silné stránky.

U nás je ve středu zájmu člověk. Proto byste měli být schopni navazovat kontakty a přistupovat k zákazníkům a kolegům otevřeně a přátelsky. Důležité je přitom komunikovat jednoznačně a srozumitelně. S citem pro empatii se kromě toho můžete snadno vcítit do situací svých zákazníků. Poradce má velmi pestrý pracovní den. Abyste přitom neztratili přehled, musíte si dobře zorganizovat a stanovit priority pro sebe i svou práci. Abyste dokázali změnit aktuální stav svých zákazníků v souladu s jejich cíli a přáním, měli byste navíc disponovat dobrými analytickými schopnostmi.

Ucházet se o práci právě teď a prokázat své silné stránky

Nástup na pozici konzultanta v OVB Brno

Podejte si přihlášku nyní

Pole označená * musí být vyplněna, abychom mohli vaši žádost zpracovat.


Povolené formáty: PDF, Word, ZIP, OpenOffice, OpenDocument, JPG, PNG, BMP | Maximálně 20 MB