Advisor image OVB

Bc. Pavel Kremr — Uherské Hradiště

Oblastní ředitelství pro OVB Allfinanz, a.s.

Na celý svět financí klientům stačí jedno telefonní číslo

Lidé pro peníze pracují, soudí se, hádají se, ničí si vztahy, zdraví... a mnoho dalšího.
Měli by se o ně ale spíše starat. Nebo to nechat na nás.

Navázat kontakt

Můj příběh

V roce 2000 jsem stejně jako dnes mnozí z Vás stál na důležité životní křižovatce. Měl jsem sen o skvělé budoucnosti a přemýšlel jsem kam obrátím mé profesní kroky. Tehdy mě napadlo, že tam kde se s penězi pracuje, tam by bylo dobré je i vydělávat. 

Jako zcela finančně negramotného vysokoškoláka mě oslovila nabídka podnikání, vzdělávání a zejména seberealizace v oboru finančního poradenství. Mám za sebou stovky a možná tisíce hodin různých seminářů, workshopů a vzdělávacích akcí jak na témata spojená s fungováním finančního trhu, bankovnictví, pojišťovnictví, psychologie, obchodních dovedností, komunikace, ale také managementu a leadershipu, Jak v pozici účastníka, tak hlavně v pozici mentora a školitele. A také tisíce hodin jednání a komunikace s klienty.

Profesi mám v malíku. Jsem přesvědčen, že díky výrazné profesionalizaci, povinným odborným zkouškám a průběžnému vzdělávání finanční poradci klientům přináší veliký užitek. A vidím to při každodenní klientské práci.

Můj tým působí po celé Moravě, rád bych jej posílil a rozšířil do dalších regionů a také na Slovensko.

Finanční poradenství je oborem budoucnosti. Ale jen pokud se dělá kvalitně, profesionálně a s vizí dlouhodobé spolupráce s klientem.

A to je náš styl práce. Nejen u nás ve Zlínském kraji.

Je velmi jednoduché začít!

A to ať už při studiu formou stáže, při zaměstnání, mateřské dovolené či jiném podnikání. Nemáte žádné starosti s vysokými vstupními náklady, sháněním zaměstnanců, provozním financováním, dodavateli, splatností faktur a dalšími oblastmi, které obvykle podnikání provázejí.

Jde dlouhodobě stabilní byznys s možností osobnostního i kariérního růstu.

Nastartuj kariéru!

Chcete zkusit vysoce odbornou práci, kde reálně využijete všechno, co už umíte? Pak je tu i pro vás možnost mezinárodní kariéry, při které pracujete s lidmi, které si sami vyberete.

Vy sami kontrolujete hru a užíváte nadstandardní benefity. Časová flexibilita a ideální spojení podnikání s rodinou i koníčky je samozřejmostí.

Zázemí stabilní společnosti, její více než padesátiletá evropská, třicetiletá tuzemská historie a mé více než 20 leté zkušenosti jsou pak zárukou Vašeho úspěchu a motivačního finančního ohodnocení úměrného Vašemu pracovnímu nasazení.

Advisor image OVB

Bc. Pavel Kremr

Oblastní ředitelství pro OVB Allfinanz, a.s.

Leoše Janáčka 1392
68601 Uherské Hradiště

Bc. Pavel Kremr

Oblastní ředitelství pro OVB Allfinanz, a.s.

Leoše Janáčka 1392
68601 Uherské Hradiště

Navštivte mě na adrese

Kontaktujte OVB Uherské Hradiště


Navrhněte prosím termín osobního pohovoru.
 :