OVB Allfinanz, a.s. ČR

Společná budoucnost v OVB

Pomůžeme vám nastartovat vaši kariéru a získat prestižní povolání

Neváhejte nás kontaktovat Kontakty

OVB Kariéra jako finanční poradce
OVB Kariéra jako finanční poradce

„Co pro mě znamená, být finančním poradcem u OVB?“

„Být finančním poradcem OVB pro mne znamená objevovat nové možnosti, poznávat nové lidi a snažit se dosáhnout "nemožného"...Finanční poradenství OVB není pro mne jen prací, ale především zábavou, proto každý den pracuji s úsměvem.“

Proč OVB? - 5 argumentů pro vaši kariéru v OVB

  • Naše společnost byla založena v roce 1970 a působí ve 14 evropských zemí – nabízíme vám tedy kariéru ve stabilní nadnárodní firmě se 46letou tradicí.
  • Šanci na smysluplnou a finančně zajímavě ohodnocenou práci má v OVB téměř každý. Požadujeme ochotu se neustále učit novým věcem a poctivě pracovat.
  • Kariérní růst v OVB je garantovaný a odvozený z vašich pracovních výsledků. Jeho podmínky jsou detailně stanoveny ve smlouvě, kterou s našimi spolupracovníky podepisujeme. Nemůže se vám tak stát, že po měsících tvrdé práce vám šéf oznámí, že povýšení nepřipadá v úvahu. Takhle to v OVB zkrátka nefunguje…
  • Klademe velký důraz na vzdělávání našich poradců, a to nejen v oblasti finančního trhu. V OVB rozvinete jak manažerské tak prodejní dovednosti, to vše v rámci evropských standardů a bezplatně.
  • Našim spolupracovníkům OVB nabízí rovněž zajímavé firemní benefity.

Chci být finančním poradcem OVB

Vzdělání