2. září 2014
Copyright © 2013 by OVB Allfinanz, a.s. ČR
2. září 2014

Metanavigation: Die wichtigsten Links auf der Seite der OVB Allfinanz, a.s. ČR :


Navigation: Alle Links zu unserem Informationsangebot ueber Versicherung, Altersvorsorge, Finanzierung, Rente, Riester und dem Unternehmen der OVB Allfinanz, a.s. ČR

 

Contentbereich: Ab hier finden Sie alle Informationen über den Finanzdienstleister OVB Allfinanz, a.s. ČR.
 
Základní informace
Historie společnosti
Naše hodnoty
Náš přístup
Naše osobnosti
Naše aktivity
Komunikace/Reklamace
Ochrana osobních údajů
OVB v Evropě
Kurz akcií OVB
Partneři
Logomanuál OVB
  
O společnosti
  • Bylo by úžasné s jistotou vědět, co nám budoucnost přinese. I když to však možné není, je poměrně snadné se na budoucnost chytře připravit.
  • Už 40 let sbíráme zkušenosti, abychom vám mohli poradit. Sledujeme finanční trh a vybíráme produkty, které jsou ideální právě pro vás - ze široké nabídky desítek našich partnerů.
  • S námi jsou vaše finance připravené na vše - na každou situaci, která může nastat, na všechna životní období.
Společnost OVB působí na evropském trhu již od roku 1970. Ve 14 evropských zemích se staráme o více než 3 miliony privátních i korporátních klientů. Poskytujeme profesionální finanční služby a klademe při tom důraz na individuální přístup, který je základem pro budování dlouhodobých a kvalitních vztahů s našimi klienty.

Na českém trhu vám svoje služby nabízíme od roku 1993 jako dceřiná společnost německé OVB Holding AG. V současné době se staráme o více než 1 milion klientů a spravujeme více než 2 miliony smluv. Klientům je k dispozici celoregionální síť kvalifikovaných finančních konzultantů.

Proč byste měli spolupracovat s námi?


Sledovat celý finanční trh a vybírat nejlepší finanční produkty je složité a časově náročné. Proč byste se do toho ale měli pouštět, když pro OVB a její odborníky je to jedna ze dvou hlavních činností? Která je ta druhá? Samozřejmě péče o naše zákazníky.

Co umíme?


Dokážeme vám nabídnout nezávislé finanční poradenství. Chcete správně investovat? Stanovit správnou strategii pro rodinné finance? Potřebujete poradit se spořením? Zajistit dětem kvalitní vzdělání? Díky našim partnerům je škála námi nabízených finančních produktů opravdu široká. Podrobný popis toho, co umíme, jsme pro vás sestavili v sekci Nabídka produktů.

Imagová brožura

Produktová brožura


Kromě finančního poradenství nabízíme rovněž úspěšnou kariéru všem , kteří chtějí být užiteční a nebojí se pracovat naplno a zodpovědně.
  
Kontakt pro tisk
OVB Allfinanz, a.s. ČR
Public Relations

Baarova 2/1026
140 00 Praha 4

Tel: 00420 241 094 110
Fax: 00420 241 094 112
Email: ovb@ovb.cz

 

Kontakty

 | 

Fussbereich: Suchfeld, Loginlinks, Copyrighthinweis und Link zu den Datenschutzbestimmungen.

Copyright © 2013 by OVB Allfinanz, a.s. ČR